Wielkopolski Związek Koszykówki

Wszystkie rozgrywki

Proszę czekać...

Data Drużyny Wynik

Kolejka I

07.10.2023 12:30 KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. --:--
10.11.2023 20:15 Enea Basket II Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
03.02.2024 10:00 Enea Basket Poznań - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka II

07.10.2023 Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Basket Poznań --:--
23.10.2023 17:45 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew --:--
04.11.2023 12:00 Basket Team Suchy Las - Enea Basket II Poznań --:--

Kolejka III

13.10.2023 20:15 Enea Basket Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
14.10.2023 13:00 KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
15.10.2023 12:30 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka IV

22.10.2023 11:30 Sklep Polski MKK Gniezno - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. --:--
28.10.2023 12:00 Basket Team Suchy Las - KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew --:--
17.01.2024 19:30 Enea Basket II Poznań - Enea Basket Poznań --:--

Kolejka V

08.10.2023 12:30 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. - Basket Team Suchy Las --:--
11.11.2023 13:00 KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew - Enea Basket II Poznań --:--
12.11.2023 17:45 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--

Kolejka VI

17.11.2023 19:00 Enea Basket Poznań - KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew --:--
10.12.2023 17:00 Enea Basket II Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. --:--
23.12.2023 10:00 Basket Team Suchy Las - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka VII

25.11.2023 Sklep Polski MKK Gniezno - Basket Team Suchy Las --:--
25.11.2023 12:30 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Basket Poznań --:--
18.12.2023 17:45 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Enea Basket II Poznań --:--

Kolejka VIII

20.11.2023 17:45 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Enea Basket Poznań --:--
02.12.2023 Sklep Polski MKK Gniezno - Enea Basket II Poznań --:--
16.12.2023 12:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. - KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew --:--

Kolejka IX

07.10.2023 17:00 Enea Basket II Poznań - Basket Team Suchy Las --:--
08.12.2023 20:15 Enea Basket Poznań - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
09.12.2023 11:00 KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--

Kolejka X

06.01.2024 11:00 Sklep Polski MKK Gniezno - KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew --:--
06.01.2024 15:15 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. --:--
07.01.2024 10:00 Basket Team Suchy Las - Enea Basket Poznań --:--

Kolejka XI

20.12.2023 19:30 Enea Basket Poznań - Enea Basket II Poznań --:--
13.01.2024 12:00 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. - Sklep Polski MKK Gniezno --:--
13.01.2024 13:00 KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XII

12.01.2024 19:00 Enea Basket II Poznań - KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew --:--
20.01.2024 Sklep Polski MKK Gniezno - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
21.01.2024 12:00 Basket Team Suchy Las - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. --:--

Kolejka XIII

20.01.2024 13:00 KS Kosz Famot Kompaktowy Pleszew - Enea Basket Poznań --:--
27.01.2024 12:30 ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. - Enea Basket II Poznań --:--
28.01.2024 17:45 Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań - Basket Team Suchy Las --:--

Kolejka XIV

12.11.2023 17:15 Enea Basket Poznań - ORLEN Akademia Koszykówki BM Stal Ostrów Wlkp. --:--
14.01.2024 17:15 Enea Basket II Poznań - Pyra AZS Szkoła Gortata Poznań --:--
03.02.2024 12:00 Basket Team Suchy Las - Sklep Polski MKK Gniezno --:--

Newsletter - zapisz się

Partnerzy

ENEA S.A. WIELKOPOLSKA Poznań

Partnerzy medialni

TVP3 Poznań Radio Poznań Głos Wielkopolski